Sme tím profesionálov, ktorí vám ponúkajú široké portfólio grafických služieb, služby v oblasti turistického a cykloturistického značenia.

Potrebujete poradiť, vysvetliť alebo pomôcť?
Kontaktujte nás:
mail3 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

O nás

Naša spoločnosť vznikla v roku 2010 zlúčením dvoch firiem. Na slovenskom trhu sa venujeme komplexným grafickým službám, turistickému a cykloturistickému značeniu. Organizujeme a zabezpečujeme športové podujatia. Vyrábame kompletného turistické a cykloturistické značenie, ktoré dodávame vrátane kompletného montážneho materiálu a zabezpečujeme dopravu v rámci celého Slovenska.

Našim cieľom je samozrejme poskytovať kvalitné služby a keďže sa jedná o veľmi rôznorodú problematiku je preto najdôležitejšia komunikácia s každým partnerom a klientom. Tejto práci sa venujeme už viac ako 12 rokov.

 

 

Zárukou Vašej spokojnosti je špeciálne vyškolený a profesionálny personál, ktorý sa stará o Váš komfort a i následný servis. Každý nový projekt je pre nás výzvou na dosiahnutie čo najlepšieho možného výsledku.